Майбутні зміни в цінових тарифах ринку мобільного зв'язку Росії


В еру масштабного входження технологій мобільного зв'язку та сервісів на ринку Росії і як наслідок стабільного зростання кількості абонентів мобільних гаджетів, розширення можливостей різноманітних платіжних систем і сервісів, масові смс розсилки стають найбільш оптимальним інструментом інформування та проведення рекламних кампаній, які в свою чергу показують максимально можливі результати охоплення і відгуку у цільової аудиторії.

У 2016 році на російському ринку смс розсилок проходить низка значних змін, викликаних не тільки традиційною політикою ціноутворення серед операторів стільникового зв'язку, але і певними наслідками закону «Про зв'язок», які, вже з 2014 року, безпосередньо стосуються смс розсилок.

При цьому, ще задовго до підписання закону в останньому читанні, так звана «велика трійка» операторів: "Білайн", "МТС", "Мегафон" і новостворена "Yota" (власником якої є компанія "Мегофон") заявили про значні витрати, які вони будуть змушені понести з метою відповідності новим юридичним нормам закону. Мобільні оператори в даний час оцінюють свої втрати в 2 трлн. рублів. За словами прес-секретаря "МТС" Дмитра Солодовникова, витрати операторів в основному ляжуть на закупівлі великої кількості новітнього обладнання для точок зв'язку, споруди оновлених центрів зберігання і обробки даних, покупки нових ліцензій на використання програмного забезпечення, збільшення потужностей мереж для передачі даних, систем аналізу трафіку і надання вільного доступу державним органам до даних.

На даний момент вже очевидним є той факт, що такі значні витрати компанії повинні будуть повертати за рахунок власних клієнтів. "Білайн", "МТС", "Мегафон" і "Yota", вже де-факто попередили про збільшення вартості послуг для своїх кінцевих користувачів. Пізніше офіційний представник компанії Tele2 пан Прокшин припустив, що вартість стільникового зв'язку для всіх абонентів в Росії, може бути збільшена як мінімум в два і більше разів.

Відповідно до чинного російського законодавства, мобільні оператори не мають можливості в односторонньому порядку збільшувати вартість зв'язку в рамках вже діючих тарифних планів. Єдине, що зможуть зробити оператори це заморозити власну цінову політки в очікуванні, коли абонент сам вирішить вибрати і перейти на новий пакет послуг мобільної мережі. Очевидно, що збільшення вартості послуг не буде миттєвим, але при цьому буде відбуватися за рахунок підключення додаткових сервісів і нових моделей розрахунків. Саме таким чином "Мегафон" і "МТС" вже ввели плату за смс повідомлення, коли абонент не був у мережі.

Проте, на даний момент саме масова смс розсилка на локальному ринку, як і відправка смс по всьому світу, які входять в норми стільникового зв'язку, надають компанії учасниці ринку максимально масштабне охоплення цільової аудиторії, враховуючи високий ступінь проникнення мобільного зв'язку як в бізнесі так і в звичну для користувача середу.

У свою чергу компанія IT-Decision, на підставі свого прямого партнерства з усіма основними операторами мобільного зв'язку на ринку країн СНД, продовжує надавати гарантований і найбільш якісний сервіс відправки масових смс по всьому світу. Вигідні та найоптимальніші ціни на послуги масових смс розсилок, а також цілодобова технічна підтримка, є головним підходом в політиці компанії IT-Decision, що в свою чергу дозволяє вирішувати всі завдання і відповідати найвищим вимогам наших клієнтів.

#масовасмсрозсилка #сервіссмсрозсилки #відправкасмсповідомлень #смсповідомлення #відправкасмсповідомленьповсьомусвіту

Featured posts
Recent posts
Categories
Archive
Search by tags
Archive
In social networks
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square